SCHEMA

Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
07:00
Frukostklubben
Ledare: Ulrika Kockum
07:00 - 08:00
08:00
Vattenträning Medel
Ledare: Sophia Stenbäck
08:00 - 08:45

Fotvård
Behandlare: Maria Huldt
08:00 - 20:00

Cirkelträning (Golv)
Ledare: Lina Hallbäck
09:00 - 09:45
Stora salen

Vattenträning Intensiv
Ledare: Sophia Stenbäck
09:00 - 09:45

Lättare Cykelträning
Ledare: Lina Hallbäck
09:45 - 10:15

Babysim
Ledare: Sophia Stenbäck
10:30 - 11:00

Qi gong
Ledare: Ulrika Kockum
11:00 - 12:00

Cirkelträning (Vatten)
Ledare: Camilla Muhlbauer
11:30 - 12:15

Stolgympa
Ledare: Lina Hallbäck
11:30 - 12:15
Stora salen

Reumatikerföreningen
Abonnerat
16:00 - 17:00

Medel/Intensiv Cykelträning
Ledare: Camilla Muhlbauer
18:00 - 18:30

BRASILIANSK JIU-JITSU
Abonnerat
18:30 - 20:00

Vattenträning Medel
Ledare: Camilla Muhlbauer
19:00 - 19:45
Fotvård
Behandlare: Maria Huldt
08:00 - 16:00

Svensk klassisk massage
Behandlare: Anna Lindsten
08:30 - 14:00

Lättare Cykelträning
Ledare: Lina Hallbäck
09:00 - 09:30

Cirkelträning (Vatten)
Ledare: Camilla Muhlbauer
09:00 - 09:45

Cirkelträning (Vatten)
Ledare: Lina Hallbäck
10:00 - 10:45

Stretch
Ledare: Camilla Muhlbauer
10:00 - 10:45
Stora salen

Linas Vattenträning
Ledare: Lina Hallbäck
11:00 - 11:45
09:00
Aqua Pilates
Ledare: Sophia Stenbäck
09:00 - 09:45

Stolgympa
Ledare: Lina Hallbäck
09:00 - 09:45
Stora salen

Massage alt. Laserbehandling
Behandlare: Madeleine Karlsson
09:00 - 14:00

BAD j-vlar
Boka er gärna i mån av plats
10:00 - 10:45
Ledare: Sophia Stenbäck

Golvträning
Ledare: Camilla Muhlbauer
10:00 - 10:45
Stora salen

Intro Gym
Ledare: Ulrika Kockum
10:00 - 11:00

Vattenträning Medel
Ledare: Sophia Stenbäck
11:00 - 11:45

Cirkelträning (Gym)
Ledare: Ulrika Kockum
11:00 - 12:00

Linas Vattenträning
Ledare: Lina Hallbäck
12:00 - 12:45
Cirkelträning (Golv)
Ledare: Lina Hallbäck
09:00 - 09:45
Stora salen

Vattenträning Medel
Ledare: Sophia Stenbäck
09:00 - 09:45

Lättare Cykelträning
Ledare: Lina Hallbäck
09:45 - 10:15

Vattenträning Medel
Ledare: Sophia Stenbäck
10:00 - 10:45
Cirkelträning (Vatten)
Ledare: Lina Hallbäck
09:00 - 09:45
10:00
BAD j-vlar
Boka gärna i mån av plats
10:00 - 10:45
Ledare: Ulrika Kockum
11:00
Cirkelträning (Vatten)
Ledare: Ulrika Kockum
11:00 - 11:45

Stolgympa
Ledare: Lina Hallbäck
11:00 - 11:45
Stora salen
Cirkelträning (Vatten)
Ledare: Ulrika Kockum
11:00 - 11:45

Cirkelträning (Gym)
Ledare: Lina Hallbäck
11:00 - 12:00
12:00
BRASILIANSK JIU-JITSU
Abonnerat
12:00 - 14:30
13:00
Vattenträning VC Ekensberg
Abonnerat
13:00 - 14:00
14:00
15:00
16:00
BRASILIANSK JIU-JITSU
Abonnerat
16:00 - 20:00

Massage alt. Laserbehandling
Behandlare: Madeleine Karlsson
16:00 - 20:00

Intro Gym
Ledare: Camilla Muhlbauer
18:15 - 19:00

Vattenträning Intensiv
Ledare: Sophia Stenbäck
18:15 - 19:00

Aqua Pilates
Ledare: Sophia Stenbäck
19:15 - 20:00

Cirkelträning (Gym)
Ledare: Camilla Muhlbauer
19:15 - 20:00
17:00
Golvträning
Ledare: Camilla Muhlbauer
17:30 - 18:15
Stora salen

Vattenträning Medel
Ledare: Camilla Muhlbauer
18:30 - 19:15

BRASILIANSK JIU-JITSU
Abonnerat
18:30 - 20:00
Golvträning
Ledare: Camilla Muhlbauer
17:00 - 17:45
Stora salen
18:00
Mage & Rygg
Ledare: Camilla Muhlbauer
18:00 - 18:45

Kvinnoföreningen
Abonnerat
18:00 - 19:00
Vattenträning Medel
Ledare: Camilla Muhlbauer
18:00 - 18:45
19:00
Vattenträning Medel
Ledare: Camilla Muhlbauer
19:00 - 19:45

Måndag

  • Aqua Pilates Ledare: Sophia Stenbäck
    09:00 - 09:45
  • Stolgympa Ledare: Lina HallbäckStora salen
    09:00 - 09:45
  • Massage alt. Laserbehandling Behandlare: Madeleine Karlsson
    09:00 - 14:00
  • BAD j-vlar Boka er gärna i mån av platsLedare: Sophia Stenbäck
    10:00 - 10:45
  • Golvträning Ledare: Camilla MuhlbauerStora salen
    10:00 - 10:45
  • Intro Gym Ledare: Ulrika Kockum
    10:00 - 11:00
  • Vattenträning Medel Ledare: Sophia Stenbäck
    11:00 - 11:45
  • Cirkelträning (Gym) Ledare: Ulrika Kockum
    11:00 - 12:00
  • Linas Vattenträning Ledare: Lina Hallbäck
    12:00 - 12:45
  • Mage & Rygg Ledare: Camilla Muhlbauer
    18:00 - 18:45
  • Kvinnoföreningen Abonnerat
    18:00 - 19:00
  • Vattenträning Medel Ledare: Camilla Muhlbauer
    19:00 - 19:45

Tisdag

  • Cirkelträning (Golv) Ledare: Lina HallbäckStora salen
    09:00 - 09:45
  • Vattenträning Medel Ledare: Sophia Stenbäck
    09:00 - 09:45
  • Lättare Cykelträning Ledare: Lina Hallbäck
    09:45 - 10:15
  • Vattenträning Medel Ledare: Sophia Stenbäck
    10:00 - 10:45
  • Cirkelträning (Vatten) Ledare: Ulrika Kockum
    11:00 - 11:45
  • Stolgympa Ledare: Lina HallbäckStora salen
    11:00 - 11:45
  • Golvträning Ledare: Camilla MuhlbauerStora salen
    17:30 - 18:15
  • Vattenträning Medel Ledare: Camilla Muhlbauer
    18:30 - 19:15
  • BRASILIANSK JIU-JITSU Abonnerat
    18:30 - 20:00

Onsdag

  • Cirkelträning (Vatten) Ledare: Lina Hallbäck
    09:00 - 09:45
  • BAD j-vlar Boka gärna i mån av platsLedare: Ulrika Kockum
    10:00 - 10:45
  • Cirkelträning (Vatten) Ledare: Ulrika Kockum
    11:00 - 11:45
  • Cirkelträning (Gym) Ledare: Lina Hallbäck
    11:00 - 12:00
  • Vattenträning VC Ekensberg Abonnerat
    13:00 - 14:00
  • BRASILIANSK JIU-JITSU Abonnerat
    16:00 - 20:00
  • Massage alt. Laserbehandling Behandlare: Madeleine Karlsson
    16:00 - 20:00
  • Intro Gym Ledare: Camilla Muhlbauer
    18:15 - 19:00
  • Vattenträning Intensiv Ledare: Sophia Stenbäck
    18:15 - 19:00
  • Aqua Pilates Ledare: Sophia Stenbäck
    19:15 - 20:00
  • Cirkelträning (Gym) Ledare: Camilla Muhlbauer
    19:15 - 20:00

Torsdag

  • Vattenträning Medel Ledare: Sophia Stenbäck
    08:00 - 08:45
  • Fotvård Behandlare: Maria Huldt
    08:00 - 20:00
  • Cirkelträning (Golv) Ledare: Lina HallbäckStora salen
    09:00 - 09:45
  • Vattenträning Intensiv Ledare: Sophia Stenbäck
    09:00 - 09:45
  • Lättare Cykelträning Ledare: Lina Hallbäck
    09:45 - 10:15
  • Babysim Ledare: Sophia Stenbäck
    10:30 - 11:00
  • Qi gong Ledare: Ulrika Kockum
    11:00 - 12:00
  • Cirkelträning (Vatten) Ledare: Camilla Muhlbauer
    11:30 - 12:15
  • Stolgympa Ledare: Lina HallbäckStora salen
    11:30 - 12:15
  • Reumatikerföreningen Abonnerat
    16:00 - 17:00
  • Medel/Intensiv Cykelträning Ledare: Camilla Muhlbauer
    18:00 - 18:30
  • BRASILIANSK JIU-JITSU Abonnerat
    18:30 - 20:00
  • Vattenträning Medel Ledare: Camilla Muhlbauer
    19:00 - 19:45

Fredag

  • Frukostklubben Ledare: Ulrika Kockum
    07:00 - 08:00
  • Fotvård Behandlare: Maria Huldt
    08:00 - 16:00
  • Svensk klassisk massage Behandlare: Anna Lindsten
    08:30 - 14:00
  • Lättare Cykelträning Ledare: Lina Hallbäck
    09:00 - 09:30
  • Cirkelträning (Vatten) Ledare: Camilla Muhlbauer
    09:00 - 09:45
  • Cirkelträning (Vatten) Ledare: Lina Hallbäck
    10:00 - 10:45
  • Stretch Ledare: Camilla MuhlbauerStora salen
    10:00 - 10:45
  • Linas Vattenträning Ledare: Lina Hallbäck
    11:00 - 11:45

Lördag

  • BRASILIANSK JIU-JITSU Abonnerat
    12:00 - 14:30

Söndag

  • Golvträning Ledare: Camilla MuhlbauerStora salen
    17:00 - 17:45
  • Vattenträning Medel Ledare: Camilla Muhlbauer
    18:00 - 18:45
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
07:00
Frukostklubben
Ledare: Ulrika Kockum
07:00 - 08:00
10:00
BAD j-vlar
Boka er gärna i mån av plats
10:00 - 10:45
Ledare: Sophia Stenbäck
BAD j-vlar
Boka gärna i mån av plats
10:00 - 10:45
Ledare: Ulrika Kockum
12:00
BRASILIANSK JIU-JITSU
Abonnerat
12:00 - 14:30
13:00
Vattenträning VC Ekensberg
Abonnerat
13:00 - 14:00
14:00
16:00
BRASILIANSK JIU-JITSU
Abonnerat
16:00 - 20:00
Reumatikerföreningen
Abonnerat
16:00 - 17:00
17:00
18:00
Kvinnoföreningen
Abonnerat
18:00 - 19:00
BRASILIANSK JIU-JITSU
Abonnerat
18:30 - 20:00
BRASILIANSK JIU-JITSU
Abonnerat
18:30 - 20:00
19:00

Måndag

  • BAD j-vlar Boka er gärna i mån av platsLedare: Sophia Stenbäck
    10:00 - 10:45
  • Kvinnoföreningen Abonnerat
    18:00 - 19:00

Tisdag

  • BRASILIANSK JIU-JITSU Abonnerat
    18:30 - 20:00

Onsdag

  • BAD j-vlar Boka gärna i mån av platsLedare: Ulrika Kockum
    10:00 - 10:45
  • Vattenträning VC Ekensberg Abonnerat
    13:00 - 14:00
  • BRASILIANSK JIU-JITSU Abonnerat
    16:00 - 20:00

Torsdag

  • Reumatikerföreningen Abonnerat
    16:00 - 17:00
  • BRASILIANSK JIU-JITSU Abonnerat
    18:30 - 20:00

Fredag

  • Frukostklubben Ledare: Ulrika Kockum
    07:00 - 08:00

Lördag

  • BRASILIANSK JIU-JITSU Abonnerat
    12:00 - 14:30
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
09:00
Lättare Cykelträning
Ledare: Lina Hallbäck
09:45 - 10:15
Lättare Cykelträning
Ledare: Lina Hallbäck
09:45 - 10:15
Lättare Cykelträning
Ledare: Lina Hallbäck
09:00 - 09:30
10:00
18:00
Medel/Intensiv Cykelträning
Ledare: Camilla Muhlbauer
18:00 - 18:30

Tisdag

  • Lättare Cykelträning Ledare: Lina Hallbäck
    09:45 - 10:15

Torsdag

  • Lättare Cykelträning Ledare: Lina Hallbäck
    09:45 - 10:15
  • Medel/Intensiv Cykelträning Ledare: Camilla Muhlbauer
    18:00 - 18:30

Fredag

  • Lättare Cykelträning Ledare: Lina Hallbäck
    09:00 - 09:30
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
08:00
Fotvård
Behandlare: Maria Huldt
08:00 - 20:00
Fotvård
Behandlare: Maria Huldt
08:00 - 16:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00

Torsdag

  • Fotvård Behandlare: Maria Huldt
    08:00 - 20:00

Fredag

  • Fotvård Behandlare: Maria Huldt
    08:00 - 16:00
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
09:00
Stolgympa
Ledare: Lina Hallbäck
09:00 - 09:45
Stora salen
Cirkelträning (Golv)
Ledare: Lina Hallbäck
09:00 - 09:45
Stora salen
Cirkelträning (Golv)
Ledare: Lina Hallbäck
09:00 - 09:45
Stora salen
10:00
Golvträning
Ledare: Camilla Muhlbauer
10:00 - 10:45
Stora salen
Stretch
Ledare: Camilla Muhlbauer
10:00 - 10:45
Stora salen
11:00
Stolgympa
Ledare: Lina Hallbäck
11:00 - 11:45
Stora salen
Qi gong
Ledare: Ulrika Kockum
11:00 - 12:00

Stolgympa
Ledare: Lina Hallbäck
11:30 - 12:15
Stora salen
12:00
17:00
Golvträning
Ledare: Camilla Muhlbauer
17:30 - 18:15
Stora salen
Golvträning
Ledare: Camilla Muhlbauer
17:00 - 17:45
Stora salen
18:00
Mage & Rygg
Ledare: Camilla Muhlbauer
18:00 - 18:45

Måndag

  • Stolgympa Ledare: Lina HallbäckStora salen
    09:00 - 09:45
  • Golvträning Ledare: Camilla MuhlbauerStora salen
    10:00 - 10:45
  • Mage & Rygg Ledare: Camilla Muhlbauer
    18:00 - 18:45

Tisdag

  • Cirkelträning (Golv) Ledare: Lina HallbäckStora salen
    09:00 - 09:45
  • Stolgympa Ledare: Lina HallbäckStora salen
    11:00 - 11:45
  • Golvträning Ledare: Camilla MuhlbauerStora salen
    17:30 - 18:15

Torsdag

  • Cirkelträning (Golv) Ledare: Lina HallbäckStora salen
    09:00 - 09:45
  • Qi gong Ledare: Ulrika Kockum
    11:00 - 12:00
  • Stolgympa Ledare: Lina HallbäckStora salen
    11:30 - 12:15

Fredag

  • Stretch Ledare: Camilla MuhlbauerStora salen
    10:00 - 10:45

Söndag

  • Golvträning Ledare: Camilla MuhlbauerStora salen
    17:00 - 17:45
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
10:00
Intro Gym
Ledare: Ulrika Kockum
10:00 - 11:00
11:00
Cirkelträning (Gym)
Ledare: Ulrika Kockum
11:00 - 12:00
Cirkelträning (Gym)
Ledare: Lina Hallbäck
11:00 - 12:00
18:00
Intro Gym
Ledare: Camilla Muhlbauer
18:15 - 19:00
19:00
Cirkelträning (Gym)
Ledare: Camilla Muhlbauer
19:15 - 20:00

Måndag

  • Intro Gym Ledare: Ulrika Kockum
    10:00 - 11:00
  • Cirkelträning (Gym) Ledare: Ulrika Kockum
    11:00 - 12:00

Onsdag

  • Cirkelträning (Gym) Ledare: Lina Hallbäck
    11:00 - 12:00
  • Intro Gym Ledare: Camilla Muhlbauer
    18:15 - 19:00
  • Cirkelträning (Gym) Ledare: Camilla Muhlbauer
    19:15 - 20:00
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
08:00
Svensk klassisk massage
Behandlare: Anna Lindsten
08:30 - 14:00
09:00
Massage alt. Laserbehandling
Behandlare: Madeleine Karlsson
09:00 - 14:00
10:00
11:00
12:00
13:00
16:00
Massage alt. Laserbehandling
Behandlare: Madeleine Karlsson
16:00 - 20:00
17:00
18:00
19:00

Måndag

  • Massage alt. Laserbehandling Behandlare: Madeleine Karlsson
    09:00 - 14:00

Onsdag

  • Massage alt. Laserbehandling Behandlare: Madeleine Karlsson
    16:00 - 20:00

Fredag

  • Svensk klassisk massage Behandlare: Anna Lindsten
    08:30 - 14:00
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
08:00
Vattenträning Medel
Ledare: Sophia Stenbäck
08:00 - 08:45
09:00
Aqua Pilates
Ledare: Sophia Stenbäck
09:00 - 09:45
Vattenträning Medel
Ledare: Sophia Stenbäck
09:00 - 09:45
Cirkelträning (Vatten)
Ledare: Lina Hallbäck
09:00 - 09:45
Vattenträning Intensiv
Ledare: Sophia Stenbäck
09:00 - 09:45
Cirkelträning (Vatten)
Ledare: Camilla Muhlbauer
09:00 - 09:45
10:00
Vattenträning Medel
Ledare: Sophia Stenbäck
10:00 - 10:45
Babysim
Ledare: Sophia Stenbäck
10:30 - 11:00
Cirkelträning (Vatten)
Ledare: Lina Hallbäck
10:00 - 10:45
11:00
Vattenträning Medel
Ledare: Sophia Stenbäck
11:00 - 11:45
Cirkelträning (Vatten)
Ledare: Ulrika Kockum
11:00 - 11:45
Cirkelträning (Vatten)
Ledare: Ulrika Kockum
11:00 - 11:45
Cirkelträning (Vatten)
Ledare: Camilla Muhlbauer
11:30 - 12:15
Linas Vattenträning
Ledare: Lina Hallbäck
11:00 - 11:45
12:00
Linas Vattenträning
Ledare: Lina Hallbäck
12:00 - 12:45
18:00
Vattenträning Medel
Ledare: Camilla Muhlbauer
18:30 - 19:15
Vattenträning Intensiv
Ledare: Sophia Stenbäck
18:15 - 19:00
Vattenträning Medel
Ledare: Camilla Muhlbauer
18:00 - 18:45
19:00
Vattenträning Medel
Ledare: Camilla Muhlbauer
19:00 - 19:45
Aqua Pilates
Ledare: Sophia Stenbäck
19:15 - 20:00
Vattenträning Medel
Ledare: Camilla Muhlbauer
19:00 - 19:45

Måndag

  • Aqua Pilates Ledare: Sophia Stenbäck
    09:00 - 09:45
  • Vattenträning Medel Ledare: Sophia Stenbäck
    11:00 - 11:45
  • Linas Vattenträning Ledare: Lina Hallbäck
    12:00 - 12:45
  • Vattenträning Medel Ledare: Camilla Muhlbauer
    19:00 - 19:45

Tisdag

  • Vattenträning Medel Ledare: Sophia Stenbäck
    09:00 - 09:45
  • Vattenträning Medel Ledare: Sophia Stenbäck
    10:00 - 10:45
  • Cirkelträning (Vatten) Ledare: Ulrika Kockum
    11:00 - 11:45
  • Vattenträning Medel Ledare: Camilla Muhlbauer
    18:30 - 19:15

Onsdag

  • Cirkelträning (Vatten) Ledare: Lina Hallbäck
    09:00 - 09:45
  • Cirkelträning (Vatten) Ledare: Ulrika Kockum
    11:00 - 11:45
  • Vattenträning Intensiv Ledare: Sophia Stenbäck
    18:15 - 19:00
  • Aqua Pilates Ledare: Sophia Stenbäck
    19:15 - 20:00

Torsdag

  • Vattenträning Medel Ledare: Sophia Stenbäck
    08:00 - 08:45
  • Vattenträning Intensiv Ledare: Sophia Stenbäck
    09:00 - 09:45
  • Babysim Ledare: Sophia Stenbäck
    10:30 - 11:00
  • Cirkelträning (Vatten) Ledare: Camilla Muhlbauer
    11:30 - 12:15
  • Vattenträning Medel Ledare: Camilla Muhlbauer
    19:00 - 19:45

Fredag

  • Cirkelträning (Vatten) Ledare: Camilla Muhlbauer
    09:00 - 09:45
  • Cirkelträning (Vatten) Ledare: Lina Hallbäck
    10:00 - 10:45
  • Linas Vattenträning Ledare: Lina Hallbäck
    11:00 - 11:45

Söndag

  • Vattenträning Medel Ledare: Camilla Muhlbauer
    18:00 - 18:45
No events available!